Šriftas:
Fonas:
Iliustracijos:

Naujienos

Kvietimas dalyvauti 3D modeliavimo kursuose

Dirbtuvėse klausime jūsų: ką norėtumėte matyti Panevėžyje? Tai gali būti fizinis objektas, pavyzdžiui, automobilis, pastatas, vandenynas arba kažkas metafiziškesnio, kaip meilė ar laisvė.
Įjungus vaizduotę, mes kursų metu jungsime fotografiją su 3D menu, kurdami jūsų idėjos vaizdinius. Kursus vainikuos baigiamoji jūsų darbų parodą Pragiedruliuose.

Intensyvus Blender programos kursai - 3D modeliavimo dirbtuvėse naudosime nemokamą 3D programą Blender, pradedant nuo pagrindų. Baigę šį kursą, turėtumėte įgauti pasitikėjimą savo 3D kūrybos įgūdžiais.
Darbo procesas - nuo idėjos, formuluotės, medžiagos rinkimo, fotografavimo iki 3D meno kūrimo ir komponavimo.
Kiekvienas užsiėmimas - tai paskaita apie naują temą 3D modeliavimo srityje, po to seka praktinių įgūdžiu tobulinimas profesionalo pagalba.

Kursų struktūra:

I 3D modeliavimas - Kaip pradėti kurti realų modelį.
II 3D modeliavimas - Retopologija: Kaip tai padaryti teisingai.
III 3D modeliavimas - UV filtrai + medžiagiškumas/šešėliai
IV 3D modeliavimas - Komponavimas su fotografijomis

Reikalavimai dalyviams: nešiojamas kompiuteris ne senesnis nei ~10 metų. Pelytė ir pelytės kilimėlis. Rašiklis ir užrašų knygelė. Stipri motyvacija. Kursas bus intensyvus, iššūkiai - garantuoti.

Pasiruošimas kursams: pagalvokite, ką norite matyti Panevėžyje: ar tai kažkas fizinio - (pvz., pastatas/objektas), ar tai veiksmas, ar tai kažkas metafizinio - (jausmas, emocija ir kt.).

Vietų skaičius labai ribotas. Kursai yra nemokami.

Reikalinga registracija: https://forms.gle/6LZ7owhpRQPD98DE6