Šriftas:
Fonas:
Iliustracijos:

Komanda

Administracija

Gita Laurinavičiūtė

Projekto vadovė

gita@pragiedrek.lt

Santa Kuliavcevaitė

Kultūrinės veiklos koordinatorė - administratorė

ateik@pragiedrek.lt

Alternatyviosios fotografijos studija

Paulius Vepštas

Fotografijos studijos kuratorius

paulius@pragiedrek.lt

Dailės studija

Jolita Puleikytė

Dailės studijos kuratorė

jolita@pragiedrek.lt

Taikomojo teatro studija

Anupras Jucius

Taikomojo teatro studijos koordinatorius

teatras.menas@gmail.com

Irmantas Pilis

Taikomojo teatro studijos kuratorius

irmantas@pragiedrek.lt

Dizaino studija

Inga Jurkevičiūtė

Dizaino studijos kuratorė - edukatorė

inga@pragiedrek.lt

Lina Jakubonytė

Dizaino studijos kuratorė - edukatorė

lina@pragiedrek.lt

Audio-video studija

Laurynas Valkiūnas

Audio-video studijos kuratorius

laurynas@pragiedrek.lt