Šriftas:
Fonas:
Iliustracijos:

Kalendorius

Žilvino Kropo parodos „Įkūnytas išnykimas“ atidarymas

Spalio 26 d. 17:30 val., „Kalnapilio“ arenos VIP ložių fojė vyks Žilvino Kropo fotografijos darbų parodos atidarymas. Alternatyvios-eksperimentinės fotografijos kūrėjas, panevėžietis Žilvinas Kropas „Kalnapilio“ arenos erdvėse pristatys savo projektą „Įkūnytas išnykimas“.

„Įkūnytas išnykimas“ – tai alternatyvios fotografijos, įgyvendintos nenaudojant jokių fotoaparatų, jokios chemijos ir net fotopopieriaus, paroda. Ž. Kropas visus eksponuojamus darbus sukūrė panaudodamas magišką chlorofilo procesą. Fotomenininkas taip pat dirba su tokiomis technikomis kaip soliaografija, cianotipija, pinhole, liumenograma, chemigrama. Pasirinkdamas šias fotografavimo technikas jis drąsiai eksperimentuoja su gamtos elementais – saule, vandeniu, oru, įvairiais paviršiais, tokiais kaip medžiai, lapai, gėlės, fotopopierius ir kūrinių laikinumu.

Spalio 26 d. 17:30 val. parodos atidarymo renginys nemokamas, kviečiami visi besidomintys menininko kūryba bei norintys susipažinti su alternatyviosios fotografijos stiliumi.