Šriftas:
Fonas:
Iliustracijos:

Kalendorius

Dirbtuvės su rezidente Agne Bagdžiūnaite ,,Artimas miestas‘‘

Žinoma Lietuvos menininkė Agnė Bagdžiūnaitė kviečia lapkričio 9 d. vakarą praleisti prasmingai - išjudinti savo kūrybinį AŠ, patirti ir atrasti kitokį santykį su savo miestu kūrybinio rašymo dirbtuvėse „Artimas miestas“.

Ar gali žmogaus pasakojimas apie praeitį mums būti tikresnis nei ekspozicija muziejuje? Kodėl reikia dokumentuoti žmonių pasakojimus ir ką reiškia gyva žmonių istorija? Kokią tikrovę ji fiksuoja? Kaip mes patys galime kurti ar prisidėti kuriant kitokią miesto istoriją?
Visus šiuos klausimus bandysime spręsti ir apie juos galvosime Agnės Bagdžiūnaitės dirbtuvių „Artimas miestas“ metu. Dirbtuvėse galėsite susipažinti su įvairiais metodais, kaip gali būti pristatoma miesto, gatvės, fabriko istorija remiantis gyvais žmonių pasakojimais.

Agnė Bagdžiūnaitė – menininkė, kuratorė, tyrėja. Savo praktiką ir tyrimus grindžia žmonių istorijos, feministinės etnografijos metodologijomis ir socialinės reprodukcijos teorija. Ji yra atlikusi keletą Lietuvos darbo istorijos tyrimų, daugiausia dėmesio skirdama moterų darbui ir tekstilės pramonei. Šių metų rugsėjo mėnesį Agnė Bagdžiūnaitė atidarė parodą Kauno paveikslų galerijoje „Moterų balsai. Istorijos iš Kauno tekstilės industrijos“.

Iliustracijoje naudojama fotografija iš „Kauno audiniai“ darbuotojos archyvo, verpėjų kolektyvas, 8-tas dešimtmetis.

Tikslinė auditorija: nuo vyresniųjų klasių mokinių (16-17m) iki sejorų
Dalyvių skaičius ribotas, tad reikalinga registracija:
Registracijos nuoroda: forms.gle/bcnFKSrW3SJVNKnJ6
Dirbtuvių data ir laikas: lapkričio 9 d. 18:00 val.
Dirbtuvių trukmė: 1,5 val.
Dirbtuvės NEMOKAMOS

Projektą iš dalies finansuoja įgyvendinamas Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio miesto savivaldybė.