Šriftas:
Fonas:
Iliustracijos:

Kalendorius

Eksperimentinio skaitymo renginys JUODRAŠTIS

Eksperimentinio skaitymo renginys JUODRAŠTIS su Karolina Černiavskyte (Fazė)

JUODRAŠTIS SUGRĮŽTA

Dar labiau avangardinis, dar labiau eksperimentalus bei dar labiau šokiruojantis. Pasibandėm pirmą kartą Špunkoj, patiko, o dabar norim daugiau.

  • Kas yra ,,Juodraštis"? Tai eksperimentinio ir performatyvaus skaitymo varžytuvės be taisyklių. Visiška slemo priešingybė. 5 dalyviai pasirodo dviejuose etapuose, geriausią pasirodymą renginio pabaigoje išrenka visa auditorija anonimiškos formos balsavimu.

  • Kuo ,,Juodraštis" kitoks? Čia galima VISKAS: pagalbininkai, rekvizitai, instrumentai, garso bei šviesos efektai, autorinė kūryba, postmodernizas, jūsų mėgstamų kūrinių pateikimas kitaip - you name it.
    Pirmojo Juodraščio metu išvydome duetus, autorines dainas, kibirus su dažais, nesuvaidintus slap'us į veidą, į publiką skriejančius meilės laiškus. Tad jūsų vaizduotei ribų nėra.

Renginį ves pirmojo ,,Juodraščio" nugalėtoja - Marija Vaičikonytė.

Juodraštis ypatingas tuo, jog ne tik dalyviai, bet ir naujas vedėjas gali renginio formatą keisti pagal savo užgaidas. Šiam kartui Marijos iniciatyva skelbiame TEMĄ:
XX a. Panevėžys. Laikmetis po okupacijos, praeities ir dabarties sąsaja. Galit pasidomėti tiek pačia Pragiedrulių istorija, tiek pozicija visoje Lietuvoje.

Tema gan plati, laisvė samprotavimui ir interpretacijai.

Dalyvių registracija: https://forms.gle/2oCdCtLKitkHh6iy5

RENGINYS VYKS GEGUŽĖS 19 D. 18 VAL. KŪRYBIŠKUMO CENTRE ,,PRAGIEDRULIAI"

,,Juodraštis" yra Pragiedrulių atidarymo programos dalis.