Font:
Background:
illustrations:

Calendar

Idėjų generavimo dirbtuvės PANEVĖŽIO HAKATONAS: KURK PANEVĖŽIO ERDVES

Ei, panevėžieti!

Jeigu tau yra 16–29 m., „Urban Living Lab. Panevėžys“ kviečia tave įsitraukti į Panevėžio miesto žaliųjų erdvių kūrimą, siekiant jas geriau pritaikyti jaunų žmonių poreikiams. Pasitelkdami kūrybinius ir pasitikėjimo kūrimo metodus, padėsiančius stiprinti jaunimo pasitikėjimą savimi bei puoselėti dialogą tarp jaunimo ir Panevėžio miesto savivaldybės, kuriant jaunimui patrauklias Panevėžio miesto erdves ir „pasimatuoti“ miestus kuriančias profesijas.

Kviečiame tave į antrąją Panevėžio hakatono sesiją - idėjų generavimo dirbtuves, kurių metu kviesime sugalvoti idėjų Panevėžio miestui. Dirbtuvių metu bus sudarytos tarpdisciplininės komandos iš Panevėžio jaunimo ir miesto planavimo bei aplinkosaugos ekspertų. Pasitelkusios interaktyvius idėjų generavimo metodus, komandos kurs idėjas pasirinktoms Panevėžio miesto erdvėms.
Dienos tikslas – kiekvienai komandai išgryninti po vieną idėją.

Paskubėk ir registruokis, nes bus smagu ir įdomu!
Registracija čia: bit.ly/paneveziohakatonas

Renginio naujienas sekite: https://fb.me/e/3e2ZWMMNc

Projektą Panevėžyje įgyvendina agentūra „Critical + Xwhy“ su Kauno technologijos universitetu, Panevėžio miesto savivaldybe ir Panevėžio miesto jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“.