Font:
Background:
illustrations:

Calendar

TEATRAS / RYTINĖ JUDESIO PRAKTIKA

„Tyrinėju įvairias judesio formas bei galimybes. Nuolatinis mokymosi procesas veda link noro dalintis. Ketveri metai intensyviai judu kartu su Movement Vilnius bendruomene“, - dalinasi Jurgita.

Kviečiu į rytinę judesio praktiką. Keliausime per kūną dėmesingai ir džiaugsmingai. Skirsime laiko pabusti lėtai. Tam reikalingas įsiklausymas į esamą momentą, kaip čia ir dabar jaučiasi ir būnasi su pačiu savimi. Supažindinsiu su stovėjimo praktika, kuri apjungia kūną ir protą.

Tai aktyvus vidinio stebejimo procesas, leidžiantis atpažinti esamus nepatogumus kūne ir tiek pat suteikiantis galimybę keisti ir leistis būti keičiamam vidinio subtilaus judesio, naudojant dėmesingumą. Pažadinsime pėdas ir aktyvuosime jas. Pamirštame gan dažnai kiek joms tenka krūvio ir nepatogumų. Pabūsime šiek tiek balansavime.

Didžiąją praktikos dalį skirsime stuburo mobilumui. Juk tai mūsų tvirta ir lanksti ašis. Kiek „gyvas“ mūsų stuburas, tiek gyvai ir kokybiškai galima patirti judesį. Skirkime jam dėmesio, kad visa kūno strukūrą susijungtų, juk mūsų kūnas, tai unikali ir išmintinga viena sistema, galinti keistis kiekviename momente.

Reikalinga patogi apranga bei avalynė. Nepamirškite vandens gertuvės/ kavos termoso. Po praktikos skirsime šiek tiek laiko pasidalinimams.

Laukiu ryto ir jūsų!

Veda „MOVEMENT VILNIUS“ praktikuotoja Jurgita Kazlauskaitė.

REGISTRACIJA

birželio 30 d., sekmadienį, 9 val.
Dirbtuvių trukmė 2 val.
Dirbtuvės yra nemokamos

Reikalinga patogi apranga bei avalynė. Nepamirškite vandens gertuvės/kavos termoso. Po praktikos skirsime šiek tiek laiko pasidalinimams.