Font:
Background:
illustrations:

Calendar

TEATRAS / JUDESIO PRAKTIKA „ŽAIDIMAS“

„Tyrinėju įvairias judesio formas bei galimybes. Nuolatinis mokymosi procesas veda link noro dalintis. Ketveri metai intensyviai judu kartu su Movement Vilnius bendruomene“, - dalinasi Jurgita.

Judesys mus visus lydi kiekvieną akimirką, net tada, kai miegame. Mes kvėpuojame, tai nenutrūkstamas, ritmingas ir subtilus kūno procesas, kuris vyksta nesąmoningai. Daugybė galingų procesų vyksta mūsų kūne mums nežinant ir visus juos apjungia ritmas.

O kas vyksta tada, kai judesio kokybė tiesiogiai priklauso jau nuo manęs paties? Kiek gebu įsiklausyti į savo kūną, kiek man pačiam įdomus jis? Kur keliauja mūsų dėmesys, ten keliaujame mes. Smagu, kad bet kada galime pradėti stebėti ir atpažinti, kaip mes reiškiamės pasaulyje per judesį, kaip mes komunikuojame su kitais per judesį, taip didinant savo asmeninį patirčių žemėlapį.

Kviečiu susitikti ir žaisti kartu. Keliausime per žaidimus ir judesį, naudojant tokius įrankius, kaip kamuoliukai, lazdos, kaladėlės. Balansuosime ir partneriausime. Svarbu su savimi atsinešti SMALSUMĄ, lengvus drabužius bei turėti patogią avalynę. Judėsime lauke, jei oras bus palankus.

Veda „MOVEMENT VILNIUS“ praktikuotoja Jurgita Kazlauskaitė.

REGISTRACIJA

Birželio 29 d., šeštadienį, 11 val.
Dirbtuvių trukmė 3 val. su pertrauka.
Pertraukos trukmė 30 min.
Atsineškime vandens gertuvę, o gal net ir kažką gardaus pavaišinti save ir kitus.
Dirbtuvės yra nemokamos