Font:
Background:
illustrations:

Calendar

ALTERNATYVIOJI FOTOGRAFIJA / PINHOLE

Šiuolaikiniame skaitmeninių vaizdų pasaulyje, alternatyvioji fotografija vis labiau tampa „išsivadavimas“ iš perdėto vartotojiškumo, begalinio informacijos srauto ir nuolatinio skubėjimo.

Dirbtuvių dalyviai kviečiami teoriškai ir praktiškai susipažinti su viena populiariausių alternatyvios fotografijos atšakų – pinhole. Dar kitaip žinoma kaip camera obscura – pro mažą skylutę įsiskverbianti šviesa ant visiškai tamsios patalpos sienos projektuoja apverstą vaizdą. Taip buvo atrasta fotografija.

Dabartiniais laikais fotomenininkai naudoja šią techniką, susikonstruodami savadarbius fotoaparatus ir išgaudami neeilinius vaizdus be jokių skaitmeninių technologijų- užtenka fotopopieriaus ir šviesai nepralaidžios dėžutės!

Dalyviai bus kviečiami susipažinti su savadarbėmis kameromis, kurias naudojant, kiekvienas galės susikurti nuosavą rankų darbo fotografinį atspaudą.

Edukacijas veda „Pragiedrulių“ kūrybiškumo centro fotografijos krypties kuratorius Paulius Vepštas, ne vienerius metus dirbantis su alternatyviosiomis fotografijos technikomis bei vedantis kūrybinius užsiėmimus įvairių amžiaus grupių dalyviams.

Birželio 20 d., ketvirtadienį, 18 val.
Edukacija yra nemokama

REGISTRACIJA